سیاق اندیشه

مجله‌ الکترونیک فرهنگی و اجتماعی

سیاق اندیشه

مجله‌ الکترونیک فرهنگی و اجتماعی

سیاق اندیشه
باید آنقدر شنید و شنید و شنید.......
باید آنقدر فکرید و فکرید و فکرید......
تا بتوان
نوشت.
اکنون دنیای بی عدالتی است
ما هم به حدیث نفس نویسان افزودیم خود را
پیام های کوتاه
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
آخرین نظرات

۴ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۳ ثبت شده است

يكشنبه, ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳، ۰۱:۵۰ ب.ظ

از تهاجم فرهنگی غرب تا تهاجم پا کوتاه‌ها !!!!

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، سال‌های قبل وقتی در خیابان‌های شمالی پایتخت راه می‌رفتیم افرادی را می‌دیدیم که سگ‌های کوچولو را به قلاده بسته و با خود همراه کردند و با هم قدم می‌زنند و هراز گاهی که خسته می‌شوند آرام در کنار هم در می‌نشینند و سگ کوچک برای اینکه وفاداری خود را نشان دهد زبانش را به نشانه علاقه از دهان بیرون می آورد.


از تهاجم فرهنگی غرب تا تهاجم پا کوتاه‌ها

در سال‌های قبل مادران و پدران وقتی سوار ماشین می‌شدند نگران بودند که مبادا نونهالشان سر و یا دستشان را از پنجره خودروی خود بیرون ببرند اما امروز نگران پاپی و ساشاهای خود هستند که مبادا سر از اتومبیل بیرون بیاورند و برای آنها اتفاقی بیفتد.

شاید اگر روزگاری همراه شدن یک سگ با جوانان در خیابان‌ها به عنوان یک مد و کلاس مطرح می‌شد اما امروزه در هر قشر و طبقه‌ای در پایتخت می‌توان دید که سگ‌ها جایگزین فرزندانی شده‌اند که می‌توانند مایه برکت و افزایش رزق و روزی خانواده باشند.

در طی چند سال گذشته کارشناسان مطرح می‌کردند که جوانان و نوجوانان به خاطر جبران خلأهای عاطفی و به دلیل اینکه نمی‌توانند با والدین و همسالان خود ارتباط مؤثر و خوبی را برقرار کنند به ارتباط با حیوانات زنده گرایش پیدا کرده‌اند اما وقتی این موضوع به هشدار جدی تبدیل می‌شود که سگ‌ها جایگزین فرزندان خانواده‌ها می‌شوند.

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۴ ارديبهشت ۹۳ ، ۱۳:۵۰
شنبه, ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳، ۰۴:۰۷ ب.ظ

معرفی وبلاگ 3پ

این وبلاگ سوالاتی از مقام معظم رهبری پرسیده اند و ایشان پاسخ داده اند. خواند مطالب این وبلاگ هم به همه شما دوستان پیشنهاد می کنم.

لینک وبلاگ 3پ

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۳ ارديبهشت ۹۳ ، ۱۶:۰۷
شنبه, ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳، ۱۱:۰۶ ق.ظ

آفرین بر این انسان! (یاد بگیریم)

          بدون شرح!

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۳ ارديبهشت ۹۳ ، ۱۱:۰۶
سه شنبه, ۹ ارديبهشت ۱۳۹۳، ۰۴:۰۳ ب.ظ

تصاویر خاطره انگیز از دوران علم آموزی کودکی

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۹ ارديبهشت ۹۳ ، ۱۶:۰۳