سیاق اندیشه

مجله‌ الکترونیک فرهنگی و اجتماعی

سیاق اندیشه

مجله‌ الکترونیک فرهنگی و اجتماعی

سیاق اندیشه
باید آنقدر شنید و شنید و شنید.......
باید آنقدر فکرید و فکرید و فکرید......
تا بتوان
نوشت.
اکنون دنیای بی عدالتی است
ما هم به حدیث نفس نویسان افزودیم خود را
پیام های کوتاه
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
آخرین نظرات

روایتی تصویری از برخی آدم‌های همین اطراف

گاه انسان گمان می کند که همه دستاوردهای بشر توام با وجه ضد انسانی همراه و اجین شده است. بی عدالتی ها و نابسامانی های را می بینیم که اگر رگ غیرتمان متورم بشود واز این وضعیت بمیریم جای دارد. همین انسانهایی که در کنارمان میزیند آنقدر حقیرند که انسانها را درجه بندی می کنند و به نوع انسان نمی اندیشند. البته این نگاه استعماری در اشخاص و افراد وجود دارد تا چه رسد به حکومت ها و دولت ها.

نمی دانم شاید مدرنیته برای ما این چنین دنیای را خلق کرده است که سگ من ارزش بیشتری نسبت به انسانهای دیگر دارد. هر چه بگویم رسا نیست چون خشمگینم. تصویر زیر را ببینید و خود قضاوت کنید که حال مردمان اطرافمان چگونه است. فقط همین را می گویم که وای بر ما که ارزنی ارزش نداریم و بر این بی ارزشی خود مفتخریم. وای بر ما که چند روزه دنیا را به زندگانی جاوید ترجیح می دهیم. البته زبانمان همیشه دراز است.