سیاق اندیشه

مجله‌ الکترونیک فرهنگی و اجتماعی

سیاق اندیشه

مجله‌ الکترونیک فرهنگی و اجتماعی

سیاق اندیشه
باید آنقدر شنید و شنید و شنید.......
باید آنقدر فکرید و فکرید و فکرید......
تا بتوان
نوشت.
اکنون دنیای بی عدالتی است
ما هم به حدیث نفس نویسان افزودیم خود را
پیام های کوتاه
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
آخرین نظرات
سه شنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۲، ۰۴:۰۳ ب.ظ

کتاب العشره وسائل شیعه+دانلود

کتاب وسائل الشیعه یکی از منابع معتبر حدیثی شیعه است. صاحب این اثر ارزشمند شیح حر عاملی از علمای قرن یازدهم هجری قمری است. کتاب وسائل الشیعة از بهترین جوامع روایی شیعه به شمار می‏آید که با توجه به روایات پیامبر اسلام صلی اللّه علیه و آله و سلم و ائمه معصومین علیهم‏السلام در قرون اخیر نگاشته شده‌است. این کتاب شامل حدود ۳۶ هزار روایت درباره احکام شرعی، واجبات، محرمات، مستحبات و آداب است. این کتاب از زمان نگارش پیوسته مورد توجه علما و فقهای شیعه قرار گرفته‌است و در این زمان از ارکان اصلی استنباط احکام شرعی و اجتهاد در حوزه‏های علمیه شیعه به شمار می‏آید و در تمام درس‏های خارج فقه روایات آن نقل شده و به آن استناد می‏‌شود.

یکی از ابواب این کتاب العشره است.در این باب مباحثی مطرح می گردد که ذیل موضوع عقل معاش و یا همان سبک زندگی است.خواندن آن برای همه ایرانیان مسلمان ضروری است.خصوصا جوانان مسلمان. در این پست این کتاب را بصورت فایل pdfبرای دانلود قرار داده‌ام و از دوستان محترم خصوصا دانشجویان آن را بخوانند و در آن تعقل کنند.

دانلود